Sık Sorulan Sorular

Diyetisyenim, diyetisyen ve online diyet hizmeti almak isteyen kişileri bir araya getiren, online diyetin kontrollü ve sürdürülebilir bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bir mobil sağlık uygulamasıdır. Diyetisyenim hakkındaki sorularınız için sık sorulan sorulara göz atabilir, iletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

App Store ve Google Play’den Diyetisyenim Uygulaması’nı indirip mail adresiniz ile kayıt olun ve mail adresinize gelen aktivasyon mailini onaylayın. Diyetisyenim Uygulaması’nın “Diyete Başla” kısmından online diyet hizmeti almak istediğiniz diyetisyeni seçtikten sonra diyetisyeniniz en kısa zamanda size mesaj atacak ve online diyet sürecinizi başlatacaktır.
Online diyet programına başladıktan sonra diyetisyeniniz, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size özel diyet listeleri oluşturur ve sizi takip eder. Siz de besin tüketim bilgilerinizi ve haftalık detaylı ölçüm bilgilerinizi girip diyetisyeninizin sizi yakından takip etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca diyet süreniz boyunca diyetisyeninizden motive edici, hatırlatıcı bildirimler alabilir ve gelişim grafiklerinizi görüntüleyebilirsiniz. “Mesajlaşma” kısmından diyetisyeninizle iletişime geçebilir, “Değerlendirme Raporu” kısmından diyetisyeninizin diyet sürecinizle ilgili haftalık olarak oluşturacağı raporlara ulaşabilirsiniz.
“Mesajlaşma” kısmından diyetisyeninizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca diyetisyeniniz, diyet programınız boyunca telefonunuza hatırlacı, motivasyon artırıcı bildirimler yollayacaktır.
Tüm diyetisyenlerimiz, tıbbi bilgileriniz, detaylı ölçüm bilgileriniz, yaşam alışkanlıklarınız ve kan tahlil sonuçlarınız gibi birçok faktörü göz önünde bulundurarak tamamen size özel diyet listeleri oluşturmaktadır.
Diyet listeleri kişiye özel olarak hazırlanmalıdır. Diyetisyenininiz hakkınızda bilgi sahibi olması ve verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size özel ve uygun diyet listeleri hazırlayabilmesi için verdiğiniz bilgilerin eksiksiz ve doğru olması son derece önemlidir.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı? Bize sorun.