Online Diyet

Online Diyet Nedir?

Hayatımız günden güne hızlanıyor. Yoğun iş hayatı, trafik ve modern hayatın getirdiği tüm sorumluluklar bugün çok daha fazla vaktimizi alıyor. Modern yaşamın getirdiği koşuşturmaca aynı zamanda kendine vakit ayırma, boş zamanları değerlendirme gibi konuları da gündeme getirdi. Yani bugün eskiye göre çok daha yoğun bireyler olsak da, kendimize zaman ayırma, sevdiklerimizle kaliteli zaman geçirme konusundaki farkındalığımız çok daha yüksek.

Kendine zaman ayırma isteği, yoğun iş temposu gibi konular online diyeti popüler hale getirdi. Ayrıca yaşadığı yerde diyetisyen olmayan ya da yurt dışında yaşayıp Türk diyetisyenlerle çalışmak isteyen kişiler için de online diyet bir çözüm sunmaktadır.

Kilo verme, kilo alma, hastalıklarda beslenme gibi konularda bir uzmanla birlikte çalışmak sağlığımız açısından son derece önemlidir. Online diyet programları ise mekan ve ulaşılabilirlik gibi problemleri ortadan kaldırarak, beslenme danışmanlığı hizmetine erişimi kolaylaştırmaktadır.

Neden Diyetisyenim?

Diyetisyenim mobil uygulaması tüm diyetisyen ve danışan süreçleri göz önünde bulundurarak, sadece beslenme hizmeti almak isteyen danışanlar için geliştirilmiştir. Yüz yüze gerçekleştirilen beslenme danışmanlığı hizmetinde de danışanlarla olan iletişimi artırma amacıyla diyetisyenler tarafından kullanılan Diyetisyenim, online diyeti takip edilebilir ve sürdürülebilir bir hale getirmektedir.

Diyetisyenim Uygulaması üzerinden online diyet programına başladığınızda diyetisyeniniz, tıbbi bilgilerinz, ölçüm bilgileriniz, kan tahlil sonuçlarınız ve yaşam alışkanlıklarınız gibi birçok faktörü göz önünde bulundurarak tamamen size özel diyet listeleri oluşturur ve sizi takip eder. Böylece sağlıklı bir şekilde, aç kalmadan ideal kilonuza kavuşabilir ve diyetisyeninizden dengeli beslenmeyi öğrenebilirsiniz.

Diyet sürecinize özel bir uygulamanızın olması motivasyonunuzu artıracak ve tüm ihtiyaçlarınız elinizin altında olacaktır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde diyet listenizi, besin değişim listesini, gelişim grafiklerinizi, ve değerlendirme raporlarınızı görüntüleyebilir, diyetisyeninizle mesajlaşabilir ve hatırlatıcı, motivasyon artırıcı bildirimler alabilirsiniz. Besin tüketim bilgilerinizi ve haftalık detaylı ölçüm bilgilerinizi girerek diyetisyeninizin sizi daha yakından takip edebilmesini sağlayabilirsiniz.

spoon_and_fork

Kişiye Özel Diyet Listeleri

Siz özelsiniz. Diyet listeleriniz de size özel olmalı.

ui_message

Mesajlaşma

Diyetisyeniniz telefonun ucunda.

bell_alt

Bildirimler

Aklımız, kalbimiz sizinle! :)

paperclip

Değerlendirme Raporları

Ne kadar yol katettik? Bundan sonra neler yapacağız?

chart_line

Gelişim Grafikleri

Gelişiminizi önce grafiklerde sonra da aynada görün.

fast_food

Besin Tüketim Formu

Neler yediniz diyetisyeniniz de bilsin, sizi takip etsin.

measure

Ölçü Girişi

Detaylı ölçüm bilgileriniz ile diyetisyeniniz sizi daha iyi tanıyor.

food_basket

Besin Değişim Listesi

Besin değişim listesiyle diyetinizi bozmadan diyet listenizde doğru değişikliler yapabilirsiniz.

ui_chat

Blog

Diyetisyenlerimizin yazdığı yazılar telefonunuzda.