Forum / Soru Cevap

Göbeğimi nasıl eritirim?

02.10.2000 doğumluyum sabah kahvaltisi yapmıyorum ogle yemegi ve aksam yemeği yiyorum 2 sene öncesinde neredeyse 5 öğün yemek yediğim icin istemedigim bir gobegim var fazla degil ama rahatsiz oluyorum bunun üstesinden nasıl gelirim ?

irem ÇINAR


merhaba irem hanım, kahvaltı yapmak sağlıklı kilo vermenin ilk şartıdır. Gün içindeki iştah kontrolünüzü sağlar. şunu sorgulamak gerekmektedir. önceden 5 öğün yerken ne yiyordunuz? öğün saatleri düzenlimiydi? acaba günlük almanız gereken protein,karbonhidrat, yağ dengeniz nasıldı? yeterli su tüketimi var mıydı? daha az öğünle beslenerek sağlıklı kilo veremezsiniz.

ui_calendar 2017-12-25 22:43:38 | user_alt_4Dyt. Ece BOZTEPE

merhaba , ben kahvaltiyla gune bawlasam 24saatim yemekle geciyor

ui_calendar 2018-01-03 10:54:26 | user_alt_4Aynur Abdullayeva

Merhaba Aynur hanım. Güne kahvaltıyla başladığınızda size gün içinde fazla yiyormuşsunuz gibi gelebilir. Ama kahvaltı yapmaktan vazgeçmeyin :) Araştırmalar güçlü bir şekilde kahvaltının gün içinde sizi zararlı besinlerden uzak tuttuğunu ve iştah kontrolünü güzelce sağladığını gösteriyor. Bunun yanında da güne başladıktan sonra ne kadar erken sağlıklı bir öğün tüketirseniz metabolizmanız o kadar erken çalışamaya başlayacaktır. Bu da özellikle kilo verme sürecinde en büyük destekçimiz.

ui_calendar 2018-01-03 20:49:22 | user_alt_4Dyt. Gözde ÖZGÜR

Kişiye Özel Online Diyet Programlarıyla İdeal Kilonuza Kavuşun!

Diyetisyenim Uygulaması’nı indirip dilediğiniz bir diyetisyenimizden kişiye özel online diyet hizmeti alın, hedeflediğiniz kiloya ulaşın!